Tüp bebek tedavisi; tedaviyi uygulayan hekim ve çiftin katılımını gerektiren uzun ve yorucu bir süreç. Teknolojideki gelişmeler sürekli tedaviye yansıtılsa da, ne yazık ki tedavi olan tüm çiftlerde gebelik elde edilemiyor.

Bu nedenle tedavinizi; bu konuda deneyimli, gelişmeleri takip eden, yeni bilgileri tedavilerine yansıtan bir hekimin,  güncel teknolojilerin uygulandığı gelişmiş bir laboratuvarda yapması çok önemli.

Bu sitede; tüp bebek ve kadın doğum alanındaki tüm konuları, en son gelişmeleri de içerir şekilde ayrıntısı ile bulabilirsiniz. 

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Yorumlar   

#133 Dr. Muammer DOĞAN 27-06-2016 09:40
Alıntılandı HAYAT:
cevabınız için teşekkür ederim doktor bey. en son ki ultrason muayenemde sağ yumurtalığımda bir adet folükül olduğu söylendi. bu yumurtalıklarımın çalıştığını göstermez mi? ilginiz için teşekkür ederim

Ultrasonografik değerlendirme; kişi ve bakılan cihazın özelliklerine bağımlıdır. Kaldı ki 1 taslak - antral follikül görülmesi, yumurtalık fonksiyonlarını zın bariz azaldığını gösterir.
Saygı ile.
Doç. Dr. Muammer Doğan
Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı
İzmir cad. 33/4 Kızılay-ANKARA
0 / 312 / 4198838 – 4198747
www.muammerdogan.com/
www.facebook.com/.../
twitter.com/drmuammerdogan
Alıntı